Leo English

 

 

To wyjątkowa metoda nauki języka angielskiego dla dzieci już od 2 roku życia, poprzez wiek przedszkolny aż po szkolny. Została ona stworzona przez wybitnych anglistów, pedagogów dziecięcych, metodyków nauczania wczesnodziecięcego, muzyków i plastyków po to, aby dziecko niepostrzeżenie zaczynało myśleć i mówić po angielsku. Celem twórców było też rozbudzanie ciekawości i motywacji do nauki poprzez dawanie pozytywnych doświadczeń związnych z nauką języków obcych.

Leo English bazuje na tworzeniu naturalnego kontekstu językowego oraz atrakcyjnych, dynamicznych zajęciach podczas których dziecko w naturalny sposób przyswaja język angielski.

Do elementów składowych Leo English zaliczamy: piosenki utrwalające zwroty gramatyczne, dramę, zabawy i ćwiczenia ruchowe, wyjątkową oprawę muzyczną oraz techniki pamięciowe ułatwiające zapamiętywanie słownictwa oraz wyrażeń gramatycznych

 

Little ones  – dla dzieci w wieku ok. 2-3 lat

Pre-starters  – dla dzieci w wieku ok. 3-4 lat  

Starters  – dla dzieci w wieku ok. 4-5 lat  

Climbers  – dla dzieci w wieku ok. 6-7 lat  

Runners  – dla dzieci w wieku ok. 8-9 lat  

Flyers  - dla dzieci w wieku ok. 9-12 lat

Dla dzieci powyżej 12 roku życia zajęcia prowadzone są metodą Direct For Teens

Przy pomocy zmiennych aktywności podczas zajęć oraz atrakcyjnych działań dziecko duzo szybciej i skuteczniej przyswaja nowe słówka i zwroty.

Liczne pomoce dydaktyczne, takie jak m.in.:falshcards, ciekawe podręczniki i ćwiczenia, płyty CD z piosenkami i bajkami, gry planszowe, klocki do nauki czytania, liczne rekwizyty i multimedia sprawiają, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach  i spontanicznie posługują się językiem angielskim.

 

 

Prezentacja metody Leo English

 

 

Wyjątkowy angielski dla dzieci w Krakowie

> Więcej o Leo English <

Sprawdź również: dodatkowe materiały Leo English do nauki w domu

  

ZAPRASZAMY CIEBIE I TWOJE DZIECKO NA

BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE!

Znajdź nas w Google+