Kursy angielskiego metodą BLS

Metoda BLS Communication stanowi odpowiedź na potrzeby osób dorosłych, które w dzisiejszych czasach muszą się szybko nauczyć porozumiewać po angielsku.  Kursy angielskiego prowadzone metodą BLS wykraczających poza dotychczasowe ramy nauczania języka obcego tylko jednym schematem. Dzięki temu są dynamiczne, efektywne i lubiane przez słuchaczy.

Metoda BLS zakłada zarówno uczestnictwo kursantów w zajęciach z lektorem, które w całości prowadzone są po angielsku i służą wykształceniu umiejętności swobodnego porozumiewania się w tym języku, jak i nadanie im dostępu do materiałów e-learningowych.

Ucz się angielskiego metodą jakiej jeszcze nie było! 

Metoda BLS Communication łączy w sobie wiele kilka technik nauczania dzięki czemu jest tak efektywna i atrakcyjna dla uczniów. Każdy uczestnik kursu angielskiego prowadzonego metodą BLS: szybko uzyskuje zdobywa umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku, utrwala podstawy gramatyczne, otrzymuje dostęp do materiałów e-learningowych oraz ma możliwość zdobycia certyfikatu TELC.

 

BLS to unikalne połączenie sprawdzonych sposobów nauczania, takich jak:

metoda bezpośrednia

e-learning

metoda tradycyjna

metoda komunikatywna

 

Wykorzystaj w pełni zajęcia z lektorem

książki do języka angielskiego

 

Dzięki zastosowanej metodyce nauczania języka angielskiego mogą spodziewać się:

natychmiastowego przełamanie bariery mówienia,

uzyskaniaswobody wysławiania się,

wykształcenia nawyków językowych,

obcowania z językiem angielskim w jego naturalnej formie i kontekście.

 

 

Metoda BLS Communication pozwala na naukę języka angielskiego na 8 poziomach zaawansowania, dzięki temu każdy może rozpoczęć naukę od dokładnie dopasowanego poziomu.

 

 Ucz się nowocześnie!

I  ntegralną częścią metody BLS Communication jest platforma e-learningowa. Dzięki  niej uczniowie mają dostęp do materiałów umożliwiających naukę języka angielskiego przez dodatkowe  30-60 minut tygodniowo.

Materiał zawarty na platformie e-learningowej umożliwia odsłuchiwanie dialogów nagranych w czterech akcentach (brytyjski, amerykański, kanadyjski, australijski) oraz wykonywanie przez uczniów samosprawdzających się ćwiczeń pozwalających na praktyczne wykorzystanie zagadnień poruszanych na zajęciach.

Korzystanie z Podręcznika Multimedialnego pozwala na znacznezwiększenie tempa nauczania, skracając tym samym czas potrzebny na osiągnięcie poziomu B2, a w konsekwencji zdobycie certyfikatu TELC.

 

Wymierne korzyści - Certyfikat TELC

BLS gwarantuje słuchaczom zarówno szybkie zdobycie umiejętności swobodnego porozumiewania się po angielsku, jak również wymierne korzyściw postaci certyfikatu TELC - w ramach nauki kursanci przygotowywani są do zdania egzaminu telc. Dlatego na koniec kursu są przygotowani do uzyskania certyfikatu telc.

 

 

Umów się na bezpłatną lekcję pokazową metody BLS, a doświadczysz jak efektywnie można uczyć się angielskiego w Krakowie!

Przyjdź do nas lub zadzwoń: 12/ 658-61-15 i 606-870-990

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Nowoczesne metody nauczania. Kursy Językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Innowacyjny angielski dla dzieci LEO ENGLISH. Kursy wszechstronnie rozwijające intelekt dziecka LEO MANIAK

Znajdź nas w Google+