Kursy angielskiego metodą BLS

Czym jest Metoda BLS Communication?

Metoda BLS jest efektem połączenia unikatowej metodyki zajęć prowadzonych przez akredytowanych lektorów z bogactwem materiałów dydaktycznych.

BLS skupia się na najwazniejszych, praktycznych aspekach nauki języka. Od pierwszych zajęć jest o dynamiczna komunikacja wyłącznie w danycm języku utrzymana w naturalnym tempie mówienia. Dzięki temu od razu zaczynasz mówić i rozumieć język, kórego się uczysz. Skuteczny system powtarzania i wykorzystanie efektywnych metod zapamięywania zapewnia sprawne i systematyczne utrwalanie materiału.

Ucz się tak jak żyjesz - ucz się tak jak lubisz!

W metodzie BLS precyzyjny system kwalifikacji uwzględnia Twoje możliwości czasowe, styl uczenia się i dotychczasowe doświadczenia z nauką języka. Konsultant językowy, znajać Twoje preferncje, dobierze odpowiednie zajęcia z Lektorem i zestaw pomocy dydaktycznych, które umożliwiają Ci elastyczna naukę angielskiego czy niemieckiego poza spotkaniami w szkole językowej. Dzięki temu możesz uczyć się tak jak chcesz i tak jak lubisz dopasowując czas na naukę do swojego planu dnia i stylu życia. 

Skuteczność metody BLS możesz potwierdzić jednym z uznanych w całej Europie certyfikatów. W przypadku języka angielskigo nauke możesz zakończyć zdając certyfikat TELC (The European Language Certificate).

Czego możesz oczekiwać od metody BLS?

- metoda BLS o wysoki poziom nauczania, kóremu możesz zaufać. wdrażana jest wyłącznie w wybranych szkołach językowych, które spełniają wymogi światowych standardów nauczania.

- masz możliwość wyboru własnej ścieżki dydaktycznej. O tym, jak bedzie wyglądać proces nauki decyduje wój sposób uczenia się, styl życia i Twoje założenia czasowe.

- precyzyjny system kwalifikacji na danym poziomie nauki o oszczędność Twojego czasu. Metoda BLS to aż osiem poziomów językowych, co daje gwarancje, że rozpoczniesz naukę dokładnie od etapu, którego porzebujesz.

-akredytowana kadra lektorska to gwarancja, że w każdej placówce spotkasz nauczyciela, który przeszedł weryfikacje, szkolenia i ma odpowiednie predyspozycje do uczenia metodą BLS.

- szeroka gama doskonale przygotowanych materiałów edukacyjnych dostosowana jest do Twoich potrzeb.

Materiały dydaktyczne

- podręcznik BLS - całość materiału BLS zebrana została w ksiażce zaprojektowanej tak, abys bez problemu mógł ja dopasować do aktualnego poziomu języka, na którym właśnie rozpoczynasz naukę. Każda lekcja BLS oferuje zróżnicowany materiał leksykalno-gramatyczny umieszczony w jasno opracowanych, przejrzystych sekcjach. 

- podręcznik multimedialny - pełny dostęp do podręcznika multimedialnego zapewnia Twój indywidualny login i hasło. Możesz korzystać z niego na komputerze, a także na urządzeniach mobilnych. W podręczniku multimedialnym znajdują się zestawy interaktywnych ćwiczeń gramatycznych i lingwistycznych, ciekawe teksty o zróżnicowanym stopniu rudności, zadania kształtujace umiejętność pisania oraz szereg przykładów ilusrujących zagadnienia gramatyczne. Dzieki plikom audio masz równiez nieograniczoną możliwość doskonalenia wymowy i aktywnego słuchania. Podręcznik mulimedialny zawiera nagrania native speakerów z Anglii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Korzystając z tej pomocy dydaktycznej, możesz o każdej porze osłuchiwac się z naturalna wymową poszczególnych pojęć i dialogów, w atrakcyjny sposób zapoznawać się z gramatyką, utrwalać słownictwo i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!

- audiobooki - dzięki tym pomocom dydaktycznym szybko osłuchasz się z oryginalnym akcentem angielskim. Nie ylko jeszcze zybciej zaczniesz rozumieć, ale i swobodnie używać tych języków. Książki audio to nagrania dokonane przez native speakerów z danego kraju, które dają Ci możliwość odsłuchiwania wprowadzonych na zajęciach zwrotów i dialogów zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. Wystarczy, że przyciśniesz start i skupisz się na słowach, które wypowiada do Ciebie lektor, aby w krótkim czasie opanować wybrany język na poziomie komunikatywnym.

- flipcards - fiszki ułatwia Ci naukę najwazniejszych zwrotów poznanych podczas zajęć dzięki zastosowaniu ich w nowym kontekście. Nagrania audio, odpowiednio dopasowane do fiszek pomagają Ci osłuchac ię z prawidłowa wymową. Zakres słownicwa zawarty we flipcards to ponad 500 pojeć do każdego poziomu BLS. Tak szeroki zakres słownictwa pozwoli Ci na opanowanie wyrażeń związanych z wieloma dziedzinami życia i ułatwi swobodne konstruowanie wypowiedzi na każdy temat.


BLS to unikalne połączenie sprawdzonych sposobów nauczania, takich jak:

metoda bezpośrednia

e-learning

metoda tradycyjna

metoda komunikatywna

 

Wykorzystaj w pełni zajęcia z lektorem

książki do języka angielskiego

 

Dzięki zastosowanej metodyce nauczania języka angielskiego mogą spodziewać się:

natychmiastowego przełamanie bariery mówienia,

uzyskaniaswobody wysławiania się,

wykształcenia nawyków językowych,

obcowania z językiem angielskim w jego naturalnej formie i kontekście.

 

   


 

Wymierne korzyści - Certyfikat TELC

BLS gwarantuje słuchaczom zarówno szybkie zdobycie umiejętności swobodnego porozumiewania się po angielsku, jak również wymierne korzyściw postaci certyfikatu TELC - w ramach nauki kursanci przygotowywani są do zdania egzaminu telc. Dlatego na koniec kursu są przygotowani do uzyskania certyfikatu telc.

 

 

Umów się na bezpłatną lekcję pokazową metody BLS, a doświadczysz jak efektywnie można uczyć się angielskiego w Krakowie!

Przyjdź do nas lub zadzwoń: 12/ 658-61-15 i 606-870-990

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Nowoczesne metody nauczania. Kursy Językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Innowacyjny angielski dla dzieci LEO ENGLISH. Kursy wszechstronnie rozwijające intelekt dziecka LEO MANIAK

Znajdź nas w Google+